Ambient per zyra me qera, Ish-Ekspozita

  • €800/muaj
Ish Blloku, Ish Ekspozita, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per zyra me qera, Ish-Ekspozita

Ish Blloku, Ish Ekspozita, Stadiumi Dinamo, Tiranë
  • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 112
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27653
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra te Lulishte “1 Maj”, perballe Ish-Ekspozites.

Ambienti ka siperfaqe 112m2 dhe eshte i organizuar ne 4 ambiente pune, koridor shperndares, 2 tualete, 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 1 te pallatit.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj