Ambient open space per zyra ne Qender!!

Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient open space per zyra ne Qender!!

Rruga e Kavajës, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 87
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26518
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera zyre e re, moderne e mobiluar dixenjuar me koncept eko-industrial dhe open space, 86.6 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo i mobiluar gjendja e re.

E aksesueshme ,per me teper informacione mund te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj