AMBIENT KOMERCIAL NE SHITJE/QERA

  • €780,000
  • €4,000/muaj
Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

AMBIENT KOMERCIAL NE SHITJE/QERA

Myslym Shyri, Tiranë
  • €780,000
  • €4,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 156
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27302
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ose jepet me qera ambient komercial ne rrugen Myslym Shyri.

Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate dhe ka 156.5 m2 siperfaqe te brendshme + tarraces e cila eshte e shfrytezueshme.

Ideal per biznese te ndryshme.

Per momentin ambienti eshte i painvestuar, por pjesa e investimit ulet ne cmim.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo