AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, ISH-BLLOKU.

  • €300,000
Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, ISH-BLLOKU.

Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
  • €300,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 120
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29251
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient biznesi ne shitje, tek ish-Blloku, prane LSI.

Ambienti aktualisht eshte i dhene me qera afatgjate me vleren 1000 euro ne muaj.

Ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin 0.

Cmimi eshte 2500 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo