SUPER PENTHOUSE 3+1+2 NE SHITJE, VLORE.

 • €250,000
Vlorë
Tërhequr

SUPER PENTHOUSE 3+1+2 NE SHITJE, VLORE.

Vlorë
 • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 230
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34681
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 3+1+2 ne shitje, ne Vlore.

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe totale 230 m2.

Apartamenti ka sistem kamerash dhe alarmi personal. Sistem chiller . Panel diellor bosch. Ne katin e apartamentit ashensori ngjitet vetem me cip.

Tavani eshte i ulur me gips dhe lesh guri per izolimin termik dhe akustik nga pjesa e tarraces.

Vetratet e xhamit jane te gjitha termike, ndersa veshjet e tyre jane mermer.

Apartamenti eshte i investuar ne detaje.

Cmimi eshte 250000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

 

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo