SUPER APARTAMENT 3+1+2+PARKIM ME QIRA TEK LIQENI I THATE

SUPER APARTAMENT 3+1+2+PARKIM ME QIRA TEK LIQENI I THATE

Për Qira

1,000€

 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.22 AM
 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.20 AM
 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.21 AM (1)
 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.21 AM
 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.27 AM (2)
 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.25 AM
 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.24 AM (1)
 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.23 AM
 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.27 AM
 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.27 AM (1)
 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.24 AM
 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.25 AM (1)
 • WhatsApp Image 2023-03-17 at 10.19.23 AM (2)

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-30756

Dhoma
3
Tualete
2
Garazhde
1
Sip. jashtme
150
Kati i baneses
4

Përshkrimi

Jepet me qera super apartament 3+1+2+Parkim ne nje nga zonat me te kerkuar per te jetuar, tek Liqeni i Thate.

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe ambjent gatimi, ne 3 dhoma gjumi, garderobe, ne 2 tualete ku njeri nga tualetet eshte tek dhoma matrimoniale, verande dhe ballkon.

Ka nje siperfaqe 150 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 ne nje kompleks te mireadministruar!

Cmimi i qerase eshte 1000 euro/muaj.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Agjent Bajana Merko

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *