Shitet super apartament 1+1 ne Resortin Green Coast, Palase!

 • €220,000
Dhërmi, Vlorë
Tërhequr

Shitet super apartament 1+1 ne Resortin Green Coast, Palase!

Dhërmi, Vlorë
 • €220,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 58.6
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41132
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 1+1 ne Resortin Green Coast, Palase!

Resorti eshte nje nga projektet qe eshte ndertuar se fundmi ne zonen bregdetare ne Palase.

Ofron shumellojshmeri vilash dhe aparamentesh me punime shume cilesore , stil elegant dhe elitar.

Apartamenti disponon siperfaqe ndertimi 58.68 m2, siperfaqe parcele 31.33 m2, siperfaqe parkimi 15.1 m2.

Organizohet ne dhome ndenje te bollshme, dhome gjumi, tualet dhe oborr.

Apartamenti eshte  i investuar  me cilesi shume te mire.

Cmimi i shitjes 220.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest