SHITET APARTAMENT 2+1+2+GARAZHD NE BLLOK.

SHITET APARTAMENT 2+1+2+GARAZHD NE BLLOK.

Për Shitje

270,000€

  • WhatsApp Image 2022-04-22 at 4.49.12 PM (1)
  • WhatsApp Image 2022-04-22 at 4.49.12 PM (5)
  • WhatsApp Image 2022-04-22 at 4.49.12 PM (3)
  • WhatsApp Image 2022-04-22 at 4.49.12 PM (2)
  • WhatsApp Image 2022-04-22 at 4.49.12 PM (4)
  • WhatsApp Image 2022-04-22 at 4.49.13 PM

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-22739

Dhoma
2
Tualete
2
Garazhde
1
Sip. jashtme
125
Kati i baneses
2

Përshkrimi

Shesim apartament 2+1+2+ Garazhd personal ne bllok, prane Xheko Imperial.

Apartamenti ka siperfaqe 125 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd personal 30 m2.

Cmimi eshte 270000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Agjent Kujtim Selfo

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *