Shiten Apartamente 2+1+2, Kompleksi Porcelan 3.

 • €110,000
Porcelan, Tiranë
Për Shitje

Shiten Apartamente 2+1+2, Kompleksi Porcelan 3.

Porcelan, Tiranë
 • €110,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P41824
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 ne Kompleksin Porcelan 3, ne rrugen Xhanfize Keko.

Kompleksi eshte nje nga projektet qe po ndertohet se fundimi me tipologji te ndryshme apartamentesh.

Apartamenti i pare disponon siperfaqe totale 116.2 m2, siperfaqe neto 97.37 m2, siperfaqe te perbashket 18.86 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ ambient gatimi, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 7.

Apartamenti i dyte disponon siperfaqe totale 108.70 m2, siperfaqe neto 95.83 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12.87 m2.

Apartamenti i trete disponon siperfaqe totale 108.08 m2, siperfaqe neto 94.57 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.51 m2.

Apartamenti i kater disponon siperfaqe totale 104.62 m2, siperfaqe neto 91.41 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.21 m2.

Apartamenti i peste disponon siperfaqe totale 100 m2, siperfaqe neto 87.01 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12.99 m2.

Organizohen ne dhome ndenje me ambient gatim dhe ambient ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 4 te objektit.

Cmimi i shitjes 1100 e/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest