Shitet apartament 2+1, Oasis Rezidence

 • €88,800
Astir, Tiranë
Tërhequr

Shitet apartament 2+1, Oasis Rezidence

Astir, Tiranë
 • €88,800

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 107 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27201
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament ne nje nga Rezidencat me te reja ne ndertim ne Tirane, ne Oasis Rezidence. Rezidenca ndodhet ne Unazen e re, midis Fushes se Aviacionit dhe Astirit.

Apartamenti ka siperfaqe totale 107m2, nga ku siperfaqe e brendshme e apartamentit eshte 93.4 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma, sallon ndenje/ambient gatimi, 2 ballkone, 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te pallatit.

Mundesi blerje post parkimi me shtese ne cmim 10,000Euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest