Shitet apartament 2+1 me cmim kleringu, Mine Peza!

Shitet apartament 2+1 me cmim kleringu, Mine Peza!

Për Shitje , Tërhequr

151,000€

  • e9bff510-1f99-4f91-b512-8cd048bda47b
  • 134ce38b-612e-4ca5-ae46-b189e4ae72ef

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-30745

Dhoma
2
Tualete
1
Sip. jashtme
104
Kati i baneses
3

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1  me cmim kleringu Nova Construksion  ne rrugen  Mine Peza.

Apartamenti diponon siperfaqe totale 104 m2, siperfaqe neto 86.1 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17.9 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone, tualet.

Ndodhet ne katin e 3 te objektit.

Cmimi i shitjes 151000€.

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *