Shitet apartament 1+1, Stadiumi Dinamo

 • €80,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Tërhequr

Shitet apartament 1+1, Stadiumi Dinamo

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €80,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 69 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27524
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 1+1 ne zonen e Stadiumit Dinamo. Zone shume e mire dhe e qete.

Apartamenti ka siperfaqe 69m2 dhe eshte e organizuar nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar, tualet, ballkon. Hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues(jo i fundit).

Bashke me apartamentin eshte dhe nje bodrum prej 30m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest