Shitet Apartament 1+1 ne Porcelan

Shitet Apartament 1+1 ne Porcelan

Për Shitje

  • joana1
  • joana2

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-26844

Dhoma
1
Tualete
1
Sip. jashtme
86.4
Viti i ndertimit
2022
Kati i baneses
5

Përshkrimi

Ne nje nga komplekset me te bukur rezidencial ne zonen e Porcelanit shesim apartament me cmim kleringu.

Apartamenti eshte i tipologjise 1+1

Siperfaqja  totale e apartamentit eshte  86.4m2 nga te cilat 74.7m2 eshte siperfaqja neto dhe 11.7m2 eshte siperfaqja e perbashket.

Ndodhet ne katin e 5.

Kompleksi eshte aktualisht ne ndertim  ne faze karabina.

Per informacione te detajuara jeni te lutur te na kontaktoni!

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *