Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me cmim klering, Riverside Residence.

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me cmim klering, Riverside Residence.

Për Shitje

140,500€

  • okazion-1-1-80m2-riverside-residence-pas-globe
  • 120335-33510401_medium_2228115955_large_6

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-32116

Dhoma
2
Tualete
2
Sip. jashtme
122

Përshkrimi

Shiten apartamente 1+1, 2+1 me cmim klering, tek Riverside Residence.

Apartamenti 1+1 diponon siperfaqe totale 84.01 m2 , siperfaqe neto 68.5 m2 dhe siperfaqe te perbashket 15.5 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 6.

Apartamentet 2+1 disponojne  siperfaqe totale 122.15,  siperfaqe neto 99.6 m2 dhe siperfaqe te perbashket 22.5 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhen ne katin e 5 dhe te 6.

Cmimi i shitjes 1150€\m2.

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *