JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE RTSH, ZONE ELITARE

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE RTSH, ZONE ELITARE

Për Qira

2,000€

  • AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK LICEU
  • WhatsApp Image 2023-01-25 at 10.43.50 AM
  • WhatsApp Image 2023-01-25 at 10.43.50 AM (1)
  • WhatsApp Image 2023-01-25 at 10.43.55 AM
  • WhatsApp Image 2023-01-25 at 10.43.54 AM
  • WhatsApp Image 2023-01-25 at 10.43.55 AM (1)
  • WhatsApp Image 2023-01-25 at 10.43.56 AM

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-29506

Sip. jashtme
100

Përshkrimi

Ambjenti qepet me qera prane Radio Televizionit Shqiptar, nje zone elitare dhe shume e fvorshme per biznesin tuaj!

Ka siperfaqe neto 92 m2 dhe nje verande ne perdorim rreth 10 m2.

Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi qe disponon eshte 2000 euro bruto.

Agjent Bajana Merko

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *