Jepet Apartament Luksoz 1+1+Garazhd me qira prane Medresese

Jepet Apartament Luksoz 1+1+Garazhd me qira prane Medresese

Tërhequr

500€

  • 40c1ef29-ee47-4e23-afa7-712e02e6dc9e
  • 9f9b722a-ea72-42a9-97fb-9d11c76dca5e
  • 753c3638-99af-4860-bbd1-b2feb012b26b
  • 65641b4b-99ab-46dd-bd03-bce587b7b9fa
  • a95d7876-7b8d-49ff-9b9b-a620b9997923

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-21031

Dhoma
1
Tualete
1
Sip. jashtme
60 m2
Kati i baneses
4

Përshkrimi

Jepet Apartament Luksoz 1+1+Garazhd me qira prane Medresese, prane Shkolles Misto Mame.
Apartamenti ka siperfaqe 60 m2.
Ndodhet ne katin e 4 ne pallat te sapo perfunduar ne vitin 2022.
Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe mobiluar.

Agjent Pëllumb Bisheva

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *