APARTAMENT LUKSOZ ME QERA, LIQENI I THATE

Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT LUKSOZ ME QERA, LIQENI I THATE

Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 97 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P24359
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament modern 2+1, me pamje nga Liqeni i thate. Apartamenti  eshte me siperfaqe totale prej 97m2 dhe eshte i mobiluar ne menyre luksoze, me punime shume cilesore dhe ne nje zone shume te qete. Ne zonen qe ndodhet apartamenti ofrohen te gjitha fasilitetet duke siguruar nje jetese shume komode.

Duke pasur pamje nga liqeni, apartamenti furnizohet me ndricim natyral gjate dites. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte shume mire i administruar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj