APARTAMENT 1+1 ME QERA, MEDRESEJA.

 • €320/muaj
Medreseja, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, MEDRESEJA.

Medreseja, Tiranë
 • €320/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34728
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 1+1 tek Medreseja.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet prane postes shqiptare tek Medreseja.

Cmimi eshte 320 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo